Piknik z koncertem i rowerowym show „Bądź Fit i Eko”

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają 31 sierpnia na piknik kończący wakacje. W Parku Tysiąclecia mnóstwo atrakcji dla najmłodszych z rowerową akademią, koncertem dzieci i show uczestnika programu „Mam talent”.

W programie:

  • rowerowa akademia,
  • warsztaty ekologiczno-plastyczne,
  • projekt „Czytasz Ty, czytam Ja”,
  • zumba, zatańcz z nami,
  • koncert dzieci z naszych stron,
  • ROWEROWE SHOW – Jonasz Pakulski.

ROWEROWA AKADEMIA
Ogromny wybór rowerów umożliwia uczestnictwo dzieciom w każdym wieku. Uczestnicy mogą szkolić swoją jazdę na rowerze w miasteczku ruchu drogowego oraz na profesjonalnych przeszkodach rowerowych. Dodatkowo z myślą o rodzicach została przygotowana specjalne strefa relaksu z leżakami oraz ćwiczenie z Alkogoglami. Przez cały czas funkcjonowania Akademii Rowerowej nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczeni instruktorzy.

ROWEROWE SHOW
40 minutowe widowisko rowerowe łączące w sobie ogromne emocje, rozrywkę oraz edukację w jednym. Show nie jest zwyczajnym pokazem rowerowym, lecz w pełni profesjonalnym przedstawieniem artystycznym. Całość jest zaprojektowana tak, aby stopniowo budować emocje, aż do ostatniego kulminacyjnego numeru, którym jest bicie życiowego rekordu skoku wzwyż. Oprócz tego widzowie mogą podziwiać m.in. skoki na rowerze przez linę, skoki na monocyklu, przeróżne piruety na rowerze, czy też akrobacje na blisko 2 metrowym torze pokazowym. Przez cały pokaz do uczestnictwa w Show wciąganych jest aż 12 osób, które służą pomocą przy wykonywaniu przeróżnych numerów.
Cały pokaz przeprowadzony jest w humorystyczny sposób oraz na bieżąco komentowany przez Jonasza Pakulskiego, uczestnika X edycji programu Mam Talent.

Piknik organizowany jest w ramach obchodów 100-lecia istnienia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, pod patronatem Burmistrza Chojnic dra Arseniusza Finstera.

Sobota 31 sierpnia, godz. 11:00-15:00
Park Tysiąclecia
Wstęp wolny. Przyjdź za swoim kocem!

Organizatorzy: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Chojnickie Centrum Kultury
Partnerzy: Urząd Miejski w Chojnicach, Chojnickie Studio Rapsodyczne, Bank Żywności Chojnice, Temis, Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych K.Ginter

Zapraszamy!

źródło: Chojnickie Centrum Kultury

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.