Ranking pożyczek na grudzień 2018

Pożyczki w okresie przedświątecznym? To oczywiste, że są wtedy brane częściej i chętniej niż w innych porach roku, ponieważ w obliczu wigilii, prezentów i zwiększonych wydatków każdy potrzebuje nieco więcej pieniędzy, a gdy oszczędności brak, trzeba szukać źródeł dodatkowej gotówki. Dowiedz się, którzy pożyczkodawcy oferują najkorzystniejsze warunki na grudzień 2018 roku.

1. Halo Pożyczka

Jeżeli przeanalizujemy szybkie chwilówki online na bezpiecznechwilowki.pl, faworytem rankingu będzie Halo Pożyczka. Przy pierwszej, darmowej pożyczce 0% możesz otrzymać nawet 1000 złotych, a na ogólnych zasadach od 500 do 2000 złotych, które trzeba spłacić minimum w 7, a maksimum 30 dni. Na transfer pieniędzy czeka się około 1 dnia roboczego, a aby uzyskać pożyczkę, wystarczy mieć skończone 18 i nieprzekroczone 75 lat.

2. Lendon.pl

Drugie miejsce w zestawieniu zajmuje Lendon, znany z telewizyjnych reklam. Tu zakres kwoty mieści się w granicach 100-3000 złotych, za to okres spłaty może wynosić nawet 45 dni. To typowy przykład pożyczki na dowód, choć przy składaniu wniosku firma zagląda do takich baz jak BIK, ERIF, KRD, BIG, Infomonitor i ZBP. Aby starać się o przyznanie pieniędzy, trzeba mieć co najmniej 21 lat i nie więcej niż 70. Przelew środków następuje już w 30-40 minut.

3. Polo Pożyczka

Na szybkie pieniądze w grudniu 2018 roku można liczyć także dzięki Polo Pożyczce, która realizuje ekspresowe przelewy (chyba że Twój bank akceptuje wyłącznie sesje Elixir, wtedy pieniądze trafiają na konto w sesji przychodzącej). W tym przypadku nowi klienci również mogą liczyć na pierwszą pożyczkę 0% RRSO. Spłata maksymalnie 1000 złotych musi nastąpić w przedziale czasowym od 15 do 30 dni.

4. Kuki.pl

Miejsce w aktualnym rankingu zdobyła także oferta Kuki.pl. Czy jest to typowa pożyczka na oświadczenie na bezpiecznechwilowki.pl? W pewnym sensie, ponieważ wystarczy przedstawić dowód osobisty i czekać na rozpatrzenie prostego wniosku, po którym pieniądze trafiają na konto nawet w ciągu 15 minut. Zakres pożyczki wynosi od 200 do 3000 złotych, które trzeba spłacić w terminie od 1 do 30 dni.

5. MoneyMan

Na grudzień 2018 można polecić wiele pożyczek, a gronie ściśle polecanych znajduje się także oferta znana z telewizji, czyli MoneyMan. Wystarczy mieć ukończone 18 lat i posiadać dowód osobisty, żeby z niej skorzystać. Jedyne bazy, które są sprawdzane przy rozpatrywaniu wniosków, to BIK oraz BIG. To również źródło szybkich pieniędzy, a co najważniejsze – relatywnie wysokich, ponieważ na święta możesz wnioskować nawet o 4000 złotych. Okres spłaty dochodzi do 61 dni, co jest rzadko spotykane na polskim rynku.

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.