Jesienne Impresje – koncert kolęd

W ramach Jesiennych Impresji, które organizuje Muzeum Janusza Trzebiatowskiego, 19 grudnia o godz. 18:00 w Chojnickim Centrum Kultury wystąpi Krzysztof Kiljański.

Krzysztof Kiljański muzyczną karierę rozpoczął w pierwszej połowie lat 90-tych jako wokalista jazzowy. Z tego okresu ma na koncie kilka najwyższych wyróżnień w tej kategorii (m.in. na Old Jazz Meeting Złota Tarka, Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych). Komercyjne sukcesy zaczął odnosić dekadę później. Jego pierwszy autorski album „In The Room” w 2005 roku zyskał status „Platynowej Płyty” przy sprzedaży niemal 100 tysięcy egzemplarzy. Piosenka „Prócz Ciebie, nic” – duet z Kayah, do dziś często gości na antenach niemal wszystkich rozgłośni radiowych. Krzysztof jest zdobywcą Fryderyków dla Najlepszego Wokalisty. Ma na koncie Superjedynkę za Przebój Roku.

Piosenki świąteczne i evergreeny wykona swoim aksamitny głosem przy akompaniamencie Piotra Matuszczyka – piano i Bartosza Szeteli – kontrabas.

Bezpłatne wejściówki bedą do odbioru 9 grudnia od godz. 8:30 i od godz. 18:30 w kasie ChCK. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc jedna osoba może otrzymać 2 wejściówki.

Zapraszamy.

źródło: Chojnickie Centrum Kultury

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.