Na 2 tydzień marca 2019r.

08 marca
Chojnickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert Ryszarda Stopy, który zaśpiewa swoje najnowsze autorskie utwory. Artyście przy fortepianie będzie towarzyszył Sebastian Nowakowski. Chojnicki artysta nagrał i wydał trzy płyty: „Ślad Stopy”, „Szafa” i „Sprzeczności”. Obecnie związany jest z bohemą artystyczną Gdańska. W trakcie realizacji jest również spektakl teatralny z jego udziałem. Przedstawienie „Meritum to Ty” w reżyserii Karoliny Kasprzak będzie miało premierę w Chojnickim Centrum Kultury 25 kwietnia 2019 r. Wstęp: zaproszenia które będą wydawane 5 marca w kasie Chojnickiego Centrum Kultury od godz. 9:00 i od godz. 17:00. Jedna osoba może otrzymać 2 zaproszenia. Początek koncertu o godzinie 19:00. Miejsce Centrum Sztuki Collegium ARS (podziemia kościoła gimnazjalnego w Chojnicach).

08 marca
Uprzejmie zapraszamy wszystkich fanów muzyki na żywo na koncert. CLOSTERKELLER to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. „klimatycznego” rocka, okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, którego liderką jest Anja Orthodox – jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą.
Bilety: 35/45 zł. Początek koncertu o godzinie 20:00.
Miejsce: Pub Wlad Chojnice, ul. Młodzieżowa 35.

09 marca
Gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniu autorskim z Filipem Porębskim, który będzie promować najnowszą książkę swojego autorstwa „Banda Nieudaczników”. Na spotkaniu będzie mozna nabyć książkę z autografem.
Początek spotkania o godzinie 10:00 w Księgarnii Między KartkamiChojnice, 31 stycznia 28. Zapisy w Księgarnii. Liczba miejsc ograniczona.

09 marca
Get your shit together Tyrone! Idzie ogień i pożoga, które pochłonie Twoje miasto. Przed Wami grupa ludzi, którzy nie biorą jeńców, za to uwielbiają rozbestwione tłumy. Mateusz Socha – naturszczyk i dzik, który na dokładkę całkiem nieźle wygląda. Piotr Zola Szulowski – zerwany z łańcucha wilk, który rzuci Wam się do gardeł obnażając jak wygląda rodzinne życie i czego w nim brakuje. Michał Kutek – trochę taki inteligencik, trochę taki dresiarz. Darek Gadowski – romantyk i nienawistnik, pochłonięty przez odmęty rodzinnego Koszalina nie mógł stać się nikim innym, niż jest teraz, czyli sobą. Tomasz Boras Borkowski – mogłoby się wydawać, że ludzie w tym wieku nie powinni już żyć, a na pewno tworzyć. Ten skurczybyk nie dość, że robi obie te rzeczy, to jeszcze w jakim stylu!
Początek wydarzenia o godzinie 18:00.
Miejsce: Centrum Park, Chojnice, ul. Huberta Wagnera 1.

10 marca
Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 10 marca o godz. 12:00 na spektakl Teatru Tęcza ze Słupska, który pokaże przedstawienie lalkowe „Niedźwiedź i Masz, czyli gdzie moja kasza”.
Reżyseria: Michał Tramer,
Scenografia: Olga Ryl- Krystianowska,
Muzyka: Tomasz Giczewski,
Obsada: Joanna Stoike-Stempkowska, Ilona Zaremba, Maciej Gierłowski, Mikołaj Prynkiewicz”, Niedźwiedź – wspaniale animowany przez Macieja Gierłowskiego i Mikołaja Prynkiewicza.
Bilety: 15 zł (ulgowy)20 zł (normalny)Do kupienia w kasie ChCK i przez internet.
Początek wydarzenia o godzinie 12:00.
Sala widowiskowo-kinowa Chojnickiego Centrum Kultury, Chojnice, ul. Swarożyca 1.

10 marca
W ramach rozgrywek Ekstraklasy futsalu Red Devils Chojnice zmierzy się z drużyną Pogonii Szczecin.
Początek spotkania o godzinie 18:00.
Miejsce: Centrum Park.

Wyszczególnione imprezy są wydarzeniami planowanymi. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany terminów dokonane przez organizatorów.

Kolejna dawka wydarzeń już w poniedziałek

Zapraszamy

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.