24-latek ukrywał narkotyki w pudełkach po lodach

Chojniccy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie oraz w mieszkaniu narkotyki. W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli pudełko z gotowymi „skrętami” oraz dwa opakowania plastikowe po lodach, w których znajdował się susz roślinny. Badanie testerem wykazało, że była to marihuana. Podejrzany 24-latek trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty posiadania oraz udzielania środków odurzających.

Policjanci z chojnickiego wydziału kryminalnego zajmujący się sprawami dotyczącymi przestępczości narkotykowej zdobyli informację, że jeden z mieszkańców Chojnic może posiadać środki narkotyczne.

Funkcjonariusze pracując nad tą sprawą w minionym tygodniu w czwartek późnym wieczorem w okolicy jego miejsca zamieszkania zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi typowanego mężczyzny. Kryminalni przystąpili natychmiast do działania. Podczas czynności w trakcie kontroli znaleźli przy nim środki odurzające. W toku dalszej pracy w trakcie przeszukania mieszkania zostały zabezpieczone kolejne środki odurzające w postaci suszu roślinnego w ilości kilkudziesięciu gramów, które 24-letni chojniczanin przechowywał w opakowaniach po lodach. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Ponadto pracując nad sprawą mundurowi ustalili, że zatrzymany mężczyzna udzielał innym osobom narkotyki.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty dotyczące udzielania i posiadania środków odurzających. Za posiadanie narkotyków Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę od roku do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.