Boisko na Osiedlu Budowlanych w Chojnicach

chojnice

Gmina Miejska Chojnice otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych w kwocie 3 mln 185 tys. zł na realizację zadania pn. „Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z budynkiem sanitarnym i infrastrukturą techniczną na Osiedlu Budowlanych w Chojnicach”. Zadanie będzie obejmowało budowę ogólnodostępnego osiedlowego kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Żwirki i Wigury.

W ramach inwestycji powstanie boisko sportowe wielofunkcyjne o wymiarach 20×40 m, siłownia terenowa o powierzchni 270 m2 wyposażona w komplet 7 typów atestowanych urządzeń do ćwiczeń, plac zabaw z 11 urządzeniami do zabaw, wybieg dla psów. Teren będzie oświetlony i monitorowany, a także wyposażony w elementy małej architektury jak: stojaki na rowery, ławki i kosze na odpadki. Zapleczem kompleksu będzie budynek gospodarczo-sanitarny mieszczący toalety oraz pomieszczenie gospodarcze.

Przewidywana wartość inwestycji to 3 mln 250 tys. zł , z czego 2% to udział własny Gminy Miejskiej Chojnice. Planuje się, iż inwestycja zostanie zrealizowana do końca przyszłego roku.

źródło: www.miastochojnice.pl

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.