Bubble Day w Chojnicach. Zapraszamy!

Przed mieszkańcami Chojnic dzień pełen wrażeń. W naszym mieście odbędzie się Bubble Day czyli Dzień Baniek Mydlanych. Impreza organizowana jest w 140 miastach Polski, a jednym z nich będą właśnie Chojnice. Fantastyczne niespodzianki będą czekać na mieszkańców w najbliższą niedzielę 8 września.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Bezpłatnie można też korzystać z zabaw z animatorami, konkursów z konferansjerem oraz strefy z bańkami.
Bubble Day, choć skierowany do najmłodszych, nie ma ograniczeń wiekowych i każdy chętny, bez względu na ilość lat, może przyjść i wspaniale się bawić, puszczając gigantyczne bańki mydlane.

Co nas czeka?
– strefa z darmowym płynem do puszczania baniek,
– fantastyczne zabawy z animatorami dla każdego,
– ogromny dmuchany zamek Słonia Bombini,
– pokazy zaczarowanych baniek,
– strefa wypoczynku,
– konkursy z nagrodami.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników aż 600 litrów darmowego płynu do baniek.

Sprzęt do puszczania baniek można przynieść z domu, skorzystać z puli darmowych kijków (jest ich ograniczona ilość – kijki krążą po strefie pomiędzy uczestnikami) lub zakupić sprzęt na miejscu.
Na uczestników czekać będzie również strefa smakołyków: kolorowa wata cukrowa, pyszny popcorn na maśle kokosowym i lody Braci Koral.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 8 września br. na terenie zielonym obok Centrum Park Chojnice. Zabawa będzie trwała od godz. 13.00 do 18.00.

źródło: Urząd Miejski Chojnice

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.