Dzień Seniora w Centrum Park Chojnice

Chojnickie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie „Sabat Szefowych” serdecznie zaprasza 7 października do Centrum Park Chojnice na uroczyste obchody 6. edycji Dnia Seniora.

Tegoroczny program „Dnia Seniora” obfituje w szereg atrakcji. W Centrum Parku odbywać się będą koncerty, pokazy gimnastyczne, warsztaty plastyczne. Rozrywkową część imprezy zapewnią konkursy, w których uczestnicy będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody. Będzie można zapoznać się z ofertą Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy PWSH „Pomerania”, klubów seniora z Chojnic, Czerska i Człuchowa, obejrzeć wystawę fotografii, odwiedzić kiermasz książki.

Zapraszamy do odwiedzania licznych stoisk, których przedstawiciele udzielą konsultacji z zakresu poradnictwa medycznego i rehabilitacyjnego. Swoją działalność przybliżą instytucje i stowarzyszenia, które na co dzień ułatwiają seniorom dostęp do opieki medycznej i pełnego życia kulturalno- społecznego.
W trakcie trwania imprezy przewidziano przerwę regeneracyjną na swojski posiłek, który w tej edycji imprezy przygotowywać będą członkinie Stowarzyszenia „Dworek Polski”.
Sobotnie wydarzenie ma charakter otwarty, zapraszamy całe rodziny! W programie przewidziano atrakcje zarówno dla seniorów, jak i najmłodszego pokolenia.

Wstęp wolny!

W programie:

– Występy muzyczne zespołów „Ex-trema”, „Astry”, „MPDwa”
– Pokazy gimnastyczne zumby gold Stowarzyszenia „Aktywni 50+
– Promocja książki Grażyny Nielek pt. „Ciało mój azyl. Callanetics harmonizujący”
– Kiermasz książki Miejskiej Biblioteki Publicznej
– Wystawa fotografii, pt. „Adopcja z Kulturą”
– Warsztaty plastyczne Chojnickiego Centrum Kultury
– Stoisko dla najmłodszych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

Zapraszamy!

Data: 7 października 2017
Godzina: 11:00- 14:00
Miejsce: Centrum Park Chojnice

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.