Emilia Bronka. Anielsko czarodziejskie pasje.

Kilka słów o sobie?

Nazywam się Emilia Bronka, urodziłam się 7 lipca 1991 r w Chojnicach. Od 5 lat mieszkam z mężem w Rytlu – Nadleśnictwie. Skończyłam studia na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne o specjalizacji zarządzanie w sytuacji kryzysowej. We wrześniu 2018 roku przy pomocy dotacji z Urzędu Pracy założyłam własną działalność gospodarczą. Otworzyłam sklep internetowy anielskoczarodziejskie.pl z ozdobami i dekoracjami do własnych inspiracji oraz gotowym rękodziełem. I takim sposobem przerodziłam pasję w biznes.

Pani zdolności są wrodzone czy wyuczone?

Zdecydowanie wrodzone. Z rękodziełem miałam do czynienie od kiedy pamiętam. Mama jest z zawodu i zamiłowania krawcową więc od niej nauczyłam się szyć i haftować. Na każdą uroczystość tzn.: święta, urodziny, imprezy rodzinne, robiliśmy dekoracje, ozdoby aby było pięknie. Kocham to robić, widzieć jak obdarowani się cieszą, są zdziwieni, zachwyceni. Jednak rękodzieło to jest pasja, kawałek serca. Nie da się zrobić dwóch jednakowych przedmiotów, zawsze są jakieś różnice.

Gdzie szuka Pani inspiracji? Pomysłów?

Inspiracji szukam przede wszystkim w intrenecie. Jestem członkiem wielu grup z rękodziełem, gdzie wystawiamy swoje prace. Jeżdżę również na różne jarmarki, targi gdzie można znaleźć dużo inspiracji.

Plany na przyszłość?

W planach mam rozwijać swoje umiejętność oraz powiększyć sklep internetowy w coraz bardziej urozmaicony asortyment w atrakcyjnych cenach aby pozyskać jak najwięcej zadowolonych klientów.

Ma Pani swoją pracownie?

Tak, mam swoją pracownie w domu. Teoretycznie kawałek pokoju w praktyce w każdym pomieszczeniu jest coś mojego. Nie da się przejść z pomieszczenie do pomieszczenia nie zauważywszy jakiejś dekoracji czy akcesoria.

Dekoracje, upominki robi Pani na zamówienie?

Tak właściwie większość dekoracji robię na zamówienie pod indywidualnego klienta. Jednak każdemu podoba się coś innego, inne kolory, wzory, dedykacja. Zamówienia indywidulane są najpiękniejsze ponieważ nigdzie się takich nie dostanie a ja jestem z nich zawsze najbardziej dumna. Kontakt do mnie: tel.: 889 774 753, Facebook: anielskoczarodziejskie, e-mail: anielskoczarodziejskie@gmail.com

Jak Pani wypoczywa?

Właściwie do wypoczynku zaliczam czas spędzony z najbliższymi. Mam 2 kochane pieski Alex’a (11 lat) i Tosie (7 lat). Spędzam z nimi dużo czasu, spacerujemy i bawimy się. Towarzyszą one mi dużą cześć życia, są członkami naszej rodzinki. Mam też hobby, którym się zajmuje amatorsko – fotografia. Zawsze lubiłam robić zdjęcia a teraz po kilku kursach i szkoleniach wychodzi mi to coraz bardziej profesjonalnie.

A co by Pani chciała powiedzieć Chojniczanom?

Chciałabym aby nowy rok był czasem nowych wyzwań i sukcesów w życiu zawodowym oraz osobistym. Życzę Chojniczanom mądrego lenistwa w sprawach nieistotnych i zdrowego zatroskania w tych najistotniejszych.

[ngg src=”galleries” ids=”153″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″ number_of_columns=”3″ show_slideshow_link=”0″]

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.