Informacja z Urzędu Miejskiego

Informacja dot. ograniczenia dostępu do pomieszczeń Urzędu Miejskiego, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej i Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnicach

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

W celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 od 16 marca 2020 r. do 31 marca 2020 r. Burmistrz Miasta Chojnice zarządza ograniczenie dostępu do pomieszczeń Urzędu Miejskiego w Chojnicach, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnicach, Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej w Chojnicach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnicach dla interesantów w ten sposób, że wszelkie podania, wnioski, pisma, zapytania oraz pozostałą dokumentację należy składać za pośrednictwem placówki pocztowej, bądź kontaktować się bezpośrednio z pracownikami Urzędu Miejskiego w Chojnicach, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnicach, Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej w Chojnicach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnicach telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, poczty tradycyjnej bądź poprzez system ePUAP (elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej).

Urząd Stanu Cywilnego w Chojnicach będzie przyjmował interesantów jedynie w sytuacjach, kiedy kontakt osobisty jest nieodzowny tj. rejestracji urodzeń i zgonów.

Kasa Urzędu Miejskiego w Chojnicach znajdująca się w budynku Ratusza w Chojnicach ul. Stary Rynek 1 będzie zamknięta od dnia 13 marca 2020 roku do dnia 31 marca 2020 roku. Płatności i należności publicznoprawne należy regulować w formie bezgotówkowej, tj. przelewem bankowym, przelewem elektronicznym albo przekazem pocztowym, na określony rachunek bankowy.

Pracownicy samorządowi Urzędu Miejskiego w Chojnicach, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnicach, Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej w Chojnicach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Chojnicach będą udzielać informacji na temat realizowanych usług publicznych tylko telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej – informacje nie będą udzielane w kontakcie bezpośrednim. Lista numerów kontaktowych oraz adresów poczty elektronicznej jest zamieszona na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Chojnicach oraz BIP.

Korespondencja zwrotna nie będzie wydawana w siedzibie Urzędu, ale będzie każdorazowo przesyłana adresatowi na podany przez niego adres korespondencyjny.

Dyżury Burmistrza Miasta Chojnice odbywające się we wtorki w wymienionym okresie zostają odwołane. Skargi, wnioski i interwencje Burmistrz Miasta Chojnice przyjmuje za pośrednictwem poczty tradycyjnej, poczty elektronicznej lub poprzez system ePUAP.

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.