ŁKS Łódź – Chojniczanka 2:0

Chojniczanka przegrała w Łodzi z ŁKS-em 2:0. Wynik już w trzeciej minucie meczu otworzył Łukasz Sekulski. Druga bramka padła w 76 minucie po uderzeniu z dystansu Łukasza Piątka.

33 KOLEJKA FORTUNA 1 LIGA: ŁKS ŁÓDŹ – CHOJNICZANKA 2:0 (1:0)

1:0 – Łukasz Sekulski (3′)
2:0 – Łukasz Piątek (76′)

ŁKS: 25. Michał Kołba – 21. Jan Grzesik, 24. Kamil Juraszek, 2. Jan Sobociński, 8. Kamil Rozmus – 11. Dani Ramírez (75, 6. Maciej Wolski), 28. Łukasz Piątek, 14. Lukáš Bielák, 9. Wojciech Łuczak, 18. Piotr Pyrdoł (58, 7. Patryk Bryła) – 22. Łukasz Sekulski (58, 88. Rafał Kujawa).

CHOJNICZANKA: 94. Grzegorz Wnuk – 77. Rafał Kobryń, 85. Hubert Wołąkiewicz (46, 42. Seweryn Michalski), 2. Kamil Sylwestrzak, 6. Przemysław Pietruszka – 16. Miłosz Przybecki (63, 87. Damian Piotrowski), 7. Krzysztof Danielewicz, 20. Oskar Paprzycki, 21. Emil Drozdowicz, 27. Piotr Grzelczak (80, 18. Krystian Wachowiak) – 17. Tomasz Mikołajczak.

żółte kartki: Bryła, Rozmus.
sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok)

źródło: MKS Chojniczanka