MZK Chojnice informuje

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Chojnicach informuje, że z dniem 15 marca 2020r. (niedziela) w związku z decyzją rządu o wprowadzeniu zagrożenia epidemicznego w kraju, w autobusach komunikacji miejskiej wprowadza się strefę ochronną dla kierowców MZK. Wyłączone są z użytkowania przednie drzwi, prosi się więc pasażerów o przejście do drzwi następnych. Wewnątrz autobusu oddziela się stanowisko kierowcy od pasażera strefą ochronną.
Dalej będzie prowadzona sprzedaż biletów przez kierowców (chociaż w przyszłości może nastąpić jej wstrzymanie) jednak prosi się pasażerów o nabywanie biletów w punktach sprzedaży (najlepiej na zapas). Bezpieczniejszą również dla pasażera formą sprzedaży biletów w autobusie jest zakup za odliczoną kwotą. Wszystkie w/w działania mają na celu zapobieganiu roznoszenia się koronawirusem i stanowią dodatkową ochronę zarówno dla kierowców jak i pasażerów.
Kasa zakładowa będzie prowadzić sprzedaż biletów wyłącznie dla punktów sprzedaży.

Ponadto informujemy, że prowadzona jest systematyczna dezynfekcja autobusów atestowanymi środkami chemicznymi do dezynfekcji

Wszelkich informacji dotyczących funkcjonowania komunikacji miejskiej oraz wprowadzonych ograniczeń udziela się telefonicznie:
nr tel. 523972200 lub e-mail mzk@mzkchojnice.pl

Zmiany te wprowadza się na czas do odwołania.

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.