Na 3 tydzień marca 2019r.

12 marca
Serdecznie zachęcamy do udziału w akustycznym koncercie legendarnego zespołu 2Tm2,3.
Wstęp jest BEZPŁATNY. Jednak WARUNKIEM jest posiadanie wydrukowanego biletu.
Początek wydarzenia o godzinie 19:30.
Miejsce: Parafia MB Królowej Polski w Chojnicach.

12 marca
Zapraszamy na trzecią edycję Targów Edukacji, Pracy i Kariery, które odbędą się w hali sportowej Centrum Park w Chojnicach, przy ul. Huberta Wagnera 1. Targi skierowane są do tegorocznych absolwentów klas VIII szkoły podstawowej i klas III gimnazjum, którzy będą mieli okazję spotkać przedstawicieli wszystkich szkół ponadpodstawowych Powiatu Chojnickiego wraz z pracodawcami, z którymi współpracują. Przedstawiona zostanie Platforma Internetowa Sieci Wsparcia Doradztwa Zawodowego w Powiecie Chojnickim, jako źródło informacji dla rodziców i uczniów. Poza szkołami wśród wystawców znajdzie się Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Chojnicach, której doradcy zawodowi będą wykonywać zainteresowanym testy predyspozycji oraz Młodzieżowe Centrum Kariery OHP, które przedstawi ciekawie opracowane informacje o zawodach. Każdy uczestnik targów otrzyma „Informator”, w którym znajdzie informacje na temat szkół powiatu chojnickiego, tegorocznej oferty edukacyjnej i innych działań oświatowych.

14 marca
Chojnickie Centrum Kultury gorąco zaprasza na koncert Katarzyny Groniec, która zaprezentuje swoje najnowsze utwory z płyty „Ach”. Muzykę skomponowali – Marcin Macuk (Hey), Barbara Wrońska i Katarzyna Groniec. W wersji koncertowej będzie można usłyszeć również kilka piosenek z debiutanckiej płyty Katarzyny Groniec pt. „Mężczyźni“ (2000 r.) wyprodukowanej przez Grzegorza Ciechowskiego.
Bilety:50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu. Do kupienia w kasie lub przez internet.
Początek koncertu o godz. 19:00.
Miejsce: Sala widowiskowo-kinowa Chojnickiego Centrum Kultury, Chojnice, ul. Swarożyca 1.

16 marca
W pierwszym spotkaniu w 2019 r. na Stadionie Miejskim w Chojnicach w ramach rozgrywek o mistrzostwo Fortuna I Ligi, Chojniczanka Chojnice zmierzy się z drużyną Chrobrego Głogów.
Początek spotkania godzina 17:00 (Termin spotkania może ulec zmianie z uwagi na transmisje telewizyjne).
Miejsce: Stadion Miejski, ul. Mickiewicza 12.

Wyszczególnione imprezy są wydarzeniami planowanymi. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany terminów dokonane przez organizatorów.

Kolejna dawka wydarzeń już w poniedziałek

Zapraszamy

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.