Policja szuka świadków.

Zwracamy się z prośbą do świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce w dniu 21 grudnia 2017 r. około godz. 13:00 na przejściu dla pieszych przy ul. Al.Bayeux w Chojnicach w obrębie skrzyżowania z ulicą Jana Pawła II (z tyłu Carrefoura). Wszystkie informacje, nawet te anonimowe, zostaną sprawdzone i być może przyczynią się do ustalenia przebiegu i okoliczności zdarzenia.

W dniu 21 grudnia 2017 r. około godz. 13:00, w Chojnicach na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Al. Bayeux za supermarketem Carrefour doszło do zdarzenia drogowego. Według zgłaszającej, nieznany kierowca poruszający się samochodem typu bus koloru białego bądź jasnego, jadąc w kierunku skrzyżowania z ul. Jana Pawła II potrącił 11-letnią mieszkankę Chojnic, która przechodziła przez to przejście. Z ustaleń wynika, że kierującą była kobieta w wieku około 40 lat, która po rozmowie z dziewczynką oddaliła się z miejsca zdarzenia.

Zwracamy się z prośbą do kobiety, która kierowała busem, a także świadków tego zdarzenia o osobisty kontakt z prowadzącym postępowanie lub kontakt telefoniczny pod numerem (52) 395-61-63, sekretariat (52) 395-61-70, numer dyżurnego (52) 395-61-05 bądź numerem alarmowym 997.

źródło:Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.