Spektakl “Będę tęsknić”

Chojnickie Centrum Kultury 23 maja zaprasza na premierę spektaklu “Będę tęsknić” w wykonaniu Teatru Dimmi. Przedstawienie przenosi widza do przyszłości, czasów w których pojęcia miłości czy prawdy zostały zastąpione takimi słowami jak usługa i manipulacja.

Przyszłość, 21 czerwca, rok 2393.

Zza stołu wynurza się mężczyzna, roztrzepane włosy, duże okulary, ołówek za uchem i śrubokręt w dłoni. Zawód przyszłości – konstruktor robotów. W roztargnieniu, w stercie rozmaitych części szuka brakującego do wykończenia robota elementu. Za moment stworzy model, który zmieni jego dotychczasowe życie. Kolejne pytania robota o nazwie GIRL 452 zburzą dotychczasową, pozorną harmonię myśli konstruktora.

Bardzo intymna historia konstruktora robotów, który tworząc sobie kompana nie spodziewał się jak bardzo GIRL 452 namiesza nie tylko w jego życiu, ale też głowie. Na spektakl, który powstał przy pomocy stypendium Burmistrza Chojnic dla osób zajmujących się twórczością artystyczną zapraszamy młodzież i dorosłych.

Spektakl od 15 roku życia.

Obsada: Viktoria Szopińska, Dominik Gostomski
Reżyseria: Dominik Gostomski

Czwartek 23 maja, godz. 18:00 i 20:00
Scena Chojnickiego Centrum Kultury
Bilety: 25 zł

(miejsca są nienumerowane, publiczność będzie siedzieć na scenie, ilość miejsc ograniczona, bilety do kupienia w kasie ChCK i przez internet)

KUP BILET

Zapraszamy!

źródło: Chojnickie Centrum Kultury

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.