Spotkanie z podróżniczkami

Galeria Muzeum Janusza Trzebiatowskiego w ramach Jesiennych Impresji zaprasza 1 grudnia na wykład „Auto non stop – podróż przez trzy kontynenty”, który poprowadzą Magdalena Piotrowska i Dominika Knitter.
 

Średnia wieku 21 i pół, 100 kilogramów wagi (bez butów), jedna pasja, dwie różne osobowości i 3 kontynenty, co daje w sumie 33 zwiedzone państwa. Gdy w wieku 17 lat ich rodzinne Brusy okazały się być zbyt ciasne, zdecydowały się wyruszyć w pierwszą podróż autostopem.

Dziś są przekonane, że to najlepsza decyzja jaką mogły podjąć. Dominika Knitter – studentka Akademii Sztuk Pięknych i Magdalena Piotrowska -studentka Politechniki Gdańskiej, opowiedzą o tym jak przejechać trasę znad Oceanu Atlantyckiego po sam Bajkał, mając w kieszeni zaledwie kilka Euro, tracąc w kradzieży rokrocznie cały ekwipunek podróżniczy, komunikując się niejednokrotnie „na migi” i studiując dziennie.

Dziewczyny prowadzą prelekcje podróżnicze w gdańskich pubach, czasem można je usłyszeć w radiu Gdańsk i radiu Olsztyn lub poczytać ich historie na fanpage’u.

1 grudnia 2017 r., godz. 17:00
Galeria Muzeum Janusza Trzebiatowskiego, ul. Sukienników 16
Ilość miejsc ograniczona

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.