Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną Nice 1 Ligi już od 4 grudnia!

MKS Chojniczanka zaprasza do kibicowania w rundzie wiosennej Nice 1 Ligi. W rundzie wiosennej na Stadionie Miejskim Chojniczanka rozegranych zostanie 8 emocjonujących spotkań na których nie może Ciebie zabraknąć! Najwygodniejszym i najtańszym rozwiązaniem jest zakup karnetu. Tradycyjnie przewidzieliśmy także specjalną zniżkę dla naszych stałych karnetowiczów.

W rundzie wiosennej w Chojnicach czekają nas mecze z: Rakowem Częstochowa, GKS-em Katowice, Odrą Opole, Zagłębiem Sosnowiec, Wigrami Suwałki, Stalą Mielec, Chrobrym Głogów i Drutex-Bytovią Bytów.

Od tej rundy przewidzieliśmy także zmiany w dystrybucji karnetów. Pierwszą zmianą jest nowy termin rozpoczęcia sprzedaży, gdyż teraz sprzedaż karnetów ruszy już od poniedziałku 4 grudnia. Sprzedaż potrwa przez całą zimę, aż do pierwszego meczu z Rakowem Częstochowa.
Kolejna zmiana dotyczyć będzie nośnika karnetu. Przy zakupie karnetu, kibic otrzyma kartę karnetową na której – oprócz danych kibica – będą także informacje o wykupionym miejscu czyli sektor i numer krzesełka. Pierwsze wyrobienie karty karnetowej będzie wliczone w cenę karnetu. Karty Kibica Chojniczanki nie tracą swojej ważności i dalej będą mogły służyć jako nośnik biletu czy być pomocne w trakcie dokonywania transakcji w Internecie.

Przypominamy także, że zimą na naszym stadionie będą wykonywane prace modernizacyjne. Będzie to budowa zadaszenia nad sektorami A1, A2 i A3 oraz ogrodzenia dzielącego przejście od trybuny między zadaszeniem, a sektorem C.

Prosimy naszych kibiców, by rozważnie dokonywać wyboru miejsca na stadionie z uwzględnieniem w/w prac modernizacyjnych, które będą gotowe już na pierwszy mecz rundy wiosennej z Rakowem Częstochowa (pierwszy weekend marca)

CENY:
Dla karnetowiczów z rundy jesiennej 2017:
NORMALNY: 95 zł
ULGOWY: 60 zł

Dla nowych karnetowiczów:
NORMALNY: 110 zł
ULGOWY: 70 zł

Zmiana wykupionego miejsca na rundę wiosenną 2018 (nowa karta): 10 zł

TERMINY SPRZEDAŻY
4 grudnia – 9 grudnia
zamknięta sprzedaż karnetów – wyłącznie dla karnetowiczów z rundy jesiennej. W tych dniach istnieje możliwość rezerwacji swojego miejsca z rundy jesiennej.

od poniedziałku 11 grudnia – otwarta sprzedaż karnetów.

GODZINY OTWARCIA STREFY KIBICA
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 13:30

 

źródlo: MKS Chojniczanka

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.