Weź udział w rodzinnym konkursie „Domek z piernika”

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach i Stowarzyszenie LekTURa ogłaszają konkurs, którego zadaniem jest wykonanie domku z piernika. Konkurs promuje rodzinne przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia oraz kultywowanie tradycji pieczenia i ozdabiania pierników, a także tworzy więź pomiędzy czytelnikami i biblioteką.

Zgłoszone do konkursu domki z piernika oceniane będą pod względem jakości, estetyki i precyzji wykonania, staranności łączenia elementów, pomysłowości i kompozycji. Dodatkowym atutem będą elementy związane z książką i czytelnictwem. Konkurs adresowany jest do rodzin mieszkających na terenie powiatu chojnickiego. Przygotowane prace należy dostarczyć do 15 grudnia 2023 roku do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach przy ul. Wysokiej 3. Do pracy należy dołączyć formularz zgłoszeniowy, który jest załącznikiem nr 1 do regulaminu.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 18 grudnia 2023 roku na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach. Nagrodzone zostaną trzy rodziny, które wyłoni komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli organizatorów. Nagrodami będą vouchery do księgarni.

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.