Włamywacz trafił do policyjnego aresztu.

Kryminalni z Chojnic zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzieże i włamania do samochodów, piwnicy i mieszkania, skąd ukradł akumulatory, kosiarkę, wertykulator oraz biżuterię o łącznej wartości około 7 tyś. złotych. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet  do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z chojnickiej policji pracując nad wyjaśnieniem spraw włamań do samochodów do których doszło na przestrzeni ostatnich kilku dni, zatrzymali 27-letniego mieszkańca Chojnic. Mężczyzna podejrzany jest o włamania do samochodów ciężarowych i osobowych pozostawionych na parkingach w różnych częściach miasta, skąd ukradł akumulatory i inne drobne przedmioty. W toku prowadzonych czynności policjanci ustali również , że ten sam mężczyzna w październiku 2015 roku włamał się także do piwnicy jednego z domów jednorodzinnych skąd ukradł kosiarkę i wertykulator o wartości 1100 złotych, a także w kwietniu bieżącego roku z mieszkania Chojniczanki ukradł biżuterię, którą pokrzywdzona wyceniła  na ponad 2 000 złotych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Zatrzymany 27-letni Chojniczanin  trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

źródło:Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.