Zgłoś się do gry Jaka to książka

Lubisz czytać kryminały? Weź udział w grze Jaka to książka, która odbędzie się w czwartek 15 października o godzinie 18.00 w Czytelni MBP w ramach VII Nocy w Bibliotece „Spotkanie z kryminałem”. Organizatorami Nocy są Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnicach i Stowarzyszenie LekTURa.

Formuła gry zbliżona będzie do popularnego teleturnieju Jeden z dziesięciu. Na podstawie wysłuchanego fragmentu kryminału, gracz będzie musiał podać jego tytuł i autora. Zabawa podzielona zostanie na 2 etapy. W pierwszym każdy uczestnik będzie musiał odpowiedzieć na 1 pytanie, aby przejść dalej. Następnie osoby, którym udało się udzielić prawidłową odpowiedź, będą kontynuować grę aż do wyłonienia zwycięzcy. Trzy najlepsze osoby zostaną nagrodzone powieściami Roberta Małeckiego, gościa VII Nocy w Bibliotece, opatrznymi autografem pisarza.

W grze może wziąć udział 10 osób, decyduje więc kolejność zgłoszeń. Zapisywać można się osobiście w Czytelni MBP lub pod numerem telefonu 52 397 28 07 (wew. 28) do 12 października.

VII Noc w Bibliotece „Spotkanie z kryminałem” dofinansowana została ze środków Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego w Chojnicach.

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna

przez Redakcja Chojniczanin.pl

Reklama

pompy ciepła chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.